Formu doldurun sizi arayalım

Biz kimiz

Bugünün iş dünyası verimlilik kavramına odaklı. Küresel ekonominin giderek hassas bir noktaya geldiği günümüzde, rekabeti sağlayacak en önemli faktör verimliliği artıracak çözümleri hayata geçirmek. Firmaların ana işlerine odaklanması, yatırım maliyet planlarında alternatif çözümleri kullanması, riski azaltmak ve verimliliği artırmak için hayati önem taşıyor. 

RENTH Makine Kiralama Hizmetleri’nin misyonu; 500’ü aşkın makine ve ekipman çeşidi ile, aradığınız hız ve kalitede kiralama hizmeti almanızı sağlayarak verimliliği artırmanız.

RENTH Makine Kiralama Hizmetleri, kaynaklarınızı doğru kullanmanızı, makinaların ve ekipmanların ihtiyaç duyduğu sigorta, vergi, onarım, parça değişimi gibi tüm maliyetlerden ve makinelerin kullanım ömrü tamamlandığında karşınıza çıkacak satış/elden çıkarma süreçlerinden de kurtulmanızı sağlıyor.

1957 yılından beri kendi alanının en itibarlı kuruluşlarından biri olan Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. tarafından kurulan RENTH, kiralama hizmetini uzun soluklu bir çözüm ortaklığı olarak hayata geçirmeyi hedefliyor. Hizmetimizin kalitesi ve sürekliliğiyle tercih edilen firma olmak en önemli amacımız.

Misyon

500’ü aşkın makine ve ekipman çeşidi ile, aradığınız hız ve kalitede kiralama hizmeti almanızı sağlayarak verimliliği artırmanız.

Vizyon

En önemli amacımız; hizmetimizin kalitesi ve sürekliliğiyle tercih edilen firma olmak.

1.000+

Makine & Ekipman

5.000+

Proje

15+

Hizmet Verilen Ülkeler